Firma SVAR-TECH, sdružení podnikatelů, byla založena roku 2002 v Hodoníně jako obchodní společnost zabývající se prodejem SVÁŘECÍ TECHNIKY, NÁŘADÍ a NÁSTROJŮ. Specializace byla položena na základech firem Ing. Františka Mazucha a Chobola Brno, přičemž Ing. František Mazuch započal prodej dřevonářadí, kovonářadí a nástrojů již v roce 1993 a od roku 1995 spolupracoval několik let na poli svářecí techniky s firmou Jaroslav Chobola.

Během svého působení byla společnost SVAR-TECH nedobrovolně nucena změnit adresu prodejny z hodonínské Bažantnice (areál bývalého Slokova, bří Čapků 4) do areálu Strojního provozu hodonínské cihelny (Brněnská 59B). Proto byla z důvodů plánovaného rozšiřování prodeje na jaře 2010 zahájena stavba vlastního areálu v průmyslové zóně na spojnici ulice Brněnská a státní silnice Uherské Hradiště – Břeclav. Nově postavená velkokapacitní prodejna byla otevřena v říjnu 2010. V červenci 2012 došlo ke změně názvu firmy na SVAR-TECH, Mgr. Tomáš Jelínek.

Prodejní sortiment a skladba prodávaných výrobků je průběžně rozšiřována, takže v současnosti zahrnuje velkoobchod, maloobchod a komisní prodej pro širokou škálu náročných uživatelů z řad profesionálů, poloprofesionálů i hobby. Speciální požadavky zákazníků vyřizujeme objednávkovým prodejem. Nedílnou součástí naší nabídky služeb je i záruční a pozáruční servis, technické poradenství, předvedení či možnost vyzkoušení zboží na prodejně i přímo u zákazníka.

Dodávaný sortiment zahrnuje především tyto renomované značky: ESAB, BOHLER, LAFILI, ALFA IN, OMICRON, ETP, FORMICA, TECNA, BINZEL, TRAFIMET, TBI, SPEEDGLAS, GCE AUTOGEN, MEVA, CEPRO, KONRÁD, BERNZOMATIC, TELWIN, SCHNEIDER, BOSCH, NAREX, PROTOOL, MAKITA, BOW, PROMA, STANLEY, TONA, ZBIROVIA, KNIPEX, STAHLWILLE, WITTE, YORK, REMS, ROTHENBERGER, TYROLIT, FISKARS a další.

Naše prodejna vám nabízí kvalitní služby a profesionální přístup s více než 25 letou tradicí.